Borderline - jest dobrze

Borderline – jest dobrze

Borderline – jest dobrze i spokojnie od dwóch dni. Czy to zasługa tego, że podejrzewamy ciążę, czy ciężkiej pracy a może jednego i drugiego. 

Codziennie też od dwóch dni przegrywam z Arturem w backgammon. Zastanawiam się czy to znak, że potrafię logicznie myśleć tylko w czasie wzmożonego stresu? Artur żartuje, że zaprogramował pionki w taki sposób, że mogą wygrać tylko białe, a ponieważ ja gram zawsze czarnymi dlatego przegrywam. 

Powiedziałam mu, że się nie poddam i nie zmienię koloru pionków,, mimo, że on twierdzi, że jeśli zagram białymi to natychmiast wygram. Jestem oczywiście uparta i staram się za wszelką cenę wygrać czarnymi. Na 13 rozgrywek w ciągu dwóch dni udało mi się to tylko raz.

Czasami kiedy jesteśmy na siebie za coś wściekli, Artur po prostu rozkłada planszę do gry. Siadamy wtedy tacy źli na siebie i zaczynamy grać. Wówczas najczęściej wygrywam. To bardzo zastanawiające. orderline –

dobrze

Wampiry energetyczne

A teraz coś niesamowitego, co udało mi się znaleźć o nas – osobach z borderline. Szczerze przyznam, że jestem pod wrażeniem tego jak inni potrafią postrzegać zarówno nas, jak i nasze zaburzenie. Zachęcam do zajrzenia tu, ale ostrzegam: możecie być w ciężkim szoku. 

4 Replies to “Borderline – jest dobrze”

  1. Przeczytalam te szkodliwe arcybzdury. Zgolesze to. Tam jest namawianie do tepienia, wrecz niszczenia ludziz zaburzeniem, (nie choroba). Na ile autor tego obrzydliwego teksu sam jest zaburzony lub chory?

    1. Rozumiem Twoje rozgoryczenie, przyznam, że po przeczytaniu artykułu sama byłam w wielkim szoku. Mam wrażenie, że gdybyśmy żyli w czasach Wielkiej Inkwizycji niechybnie wszyscy posiadający borderline zginęlibyśmy na stosie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.