Borderline lojalność

Borderline lojalność

Artur oskarżył mnie dzisiaj o to, że ukrywam przed nim coś na telefonie. Ponoć wyłączyłam coś szybko na telefonie kiedy wszedł do pokoju. Nic takiego nie miało miejsca, dlatego zrobiło mi się bardzo przykro. Teraz wiem jak on się czuje kiedy mi zdarza się posądzać go o  nielojalność, nieuczciwość, kłamstwo. Jest to jedno z najbardziej przykrych uczuć jakie w życiu doświadczyłam. Na szczęście wszystko sobie wyjaśniliśmy i Artur powiedział, że mi wierzy a to jest dla mnie najważniejsze.

W rzeczywistości było tak, że leżałam na kanapie i przeglądałam na komórce Allegro. Kiedy Artur wszedł złożyło się to w czasie z tym, że wyłączyłam Allegro i sprawdziłam minutnik, bo gotowałam w kuchni kompot z owoców, które dziś przywieźliśmy z działki. Pokazywał on, że za 45 sekund kończy się gotowanie, dlatego wyłączyłam minutnik, zgasiłam telefon i poszłam do kuchni.

Dla Artura, którego już wcześniej zdradzałam i oszukiwałam był to sygnał, że dzieje się coś złego chociaż obecnie jestem mu w 100% wierna i lojalna. I nie zamierzam nigdy więcej go okłamać ani zdradzić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.