Borderline relacja

Borderline relacja

Borderline relacja

Czy w Borderline relacja normalna jest możliwa? Nie. Ale jest możliwa relacja lepsza niż normalna. Osoba z Borderline potrafi dać w związku znacznie więcej niż osoba bez tego zaburzenia. 

Chcę tylko ją

Dwa razy w życiu zdarzyło mi się, że facet dla mnie się rozwiódł. Zostawił wszystko co miał, za pierwszym razem luksusowe mieszkanie, które kupił z własnych pieniędzy, dwoje dzieci, wygodny fotel, ciepłe kapcie i wiele lat małżeństwa. 

Za drugim razem dom z działką, syna, wiele lat małżeństwa. 

Jeden i drugi wyznał: 

-„Nie mogę żyć bez ciebie”. 

… I że cię nie opuszczę aż do śmierci

A potem oświadczyli mi się. Był to mój mąż, z którym mam dwoje dzieci i mój partner, z którym związałam się po śmierci męża. Do drugiego ślubu nie doszło, został odwołany na półtora tygodnia przed uroczystością.

Z kolei mój obecny facet mieszkał 500 km ode mnie. Miał bardzo dobrze płatną pracę, darmowe mieszkanie. Gdy mnie poznał przez internet, po trzech spotkaniach i setkach przegadanych godzin przez telefon oświadczył:

-„Nie chcę żyć bez Ciebie, jesteś miłością mojego życia”. 

Zostawił swoje życie: mieszkanie, pracę, wszystkich znajomych i rodzinę, spakował swoje rzeczy i przyjechał do mnie te 500 km a potem powiedział, że chce mieć ze mną dziecko. A gdy urodziła nam się córka poprosił mnie o rękę. 

Dlaczego Borderline jest wyjątkowe?

Jednak nie tylko ze swojego doświadczenia wiem, że w związku dajemy coś czego nikt inny nie może dać. I pomimo tych wszystkich negatywów kiedy jest dobrze jesteśmy kimś dla kogo druga połowa jest w stanie zrobić wszystko. Borderline relacja

Wiem to również od bliskich osób z borderline, które do mnie piszą, oraz z opinii, które udaje mi się znaleźć w internecie. Jeden z takich komentarzy zamieściłam w poście. Nie wszystkie opinie partnerów osób z BPD są negatywne jak mogłoby się wydawać. Są również takie, które sporo mówią o naszej wyjątkowości.  O tym, że na przykład po rozstaniu partnerzy mimo, że wiążą się z osobami bez zaburzeń, nie są w stanie się już w takich związkach odnaleźć. Ciągle brakuje im tego co przeżywali z osobą z Borderline. Borderline relacja

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.